Location : Home > B > BLM15PX800SN1D
BLM15PX800SN1D
Share on FacebookShare on Facebook
BLM15PX800SN1D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BLM15PX800SN1D n/a 47800 Murata Electronics n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-14C-204-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
STP40NF12 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 120V 40A TO-220
STP40NF12 ST 20000 2016+ TO220ABNONISOL IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STP40NF12 Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CM9900R-275 Filters Common Mode Chokes 2.7mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 550mA DCR 469 mOhm
CM9900R-275 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
CM9900R-275 Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
CM9900R-275 STOCK 46010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CM9900R-275 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-08C-176-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB
4203-003LF Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 10A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
4203-003LF IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4203-003LF Tusonix 69600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ATS-09D-68-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB
ATS-05G-113-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
ATS-17C-145-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
B84112GB60 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE 250VAC 6.0A PANEL
B84112GB60 38555 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
B84112GB60 Electronics 26210 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B84112GB60 IC 38381 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
B84112GB60 STOCK 46430 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FLLD3250APXI1 Filters Power Line Filter Modules LINE FLTR 520VAC 250A CHASS MNT
75601 Hardware, Fasteners, Accessories Washers WASHER SEALING #6 STN STEEL
75601 Electronics 27199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
75601 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
75601 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2103-H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 7.7A 12 mOhm Max Radial
2103-H Bourns 46950 1525+ INDUCTOR TORD HI AMP 15UH HORZ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2103-H Bourns 57249 2015+ INDUCTOR TORD HI AMP 15UH HORZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2103-H IC 37220 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2103-H STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
622S Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47mH Unshielded Wirewound Inductor 13.7mA 27 Ohm Radial
622S Hammond 48110 1525+ INDUCTOR 47mH 13.7MA RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
622S Hammond 57829 2015+ INDUCTOR 47mH 13.7MA RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com