Location : Home > B > BLM15PX181SN1D
BLM15PX181SN1D
Share on FacebookShare on Facebook
BLM15PX181SN1D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BLM15PX181SN1D n/a 92000 Murata Electronics n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-19C-36-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T766
ATS-20C-53-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
EYG-A121810V Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets PGS GRAPHITE SHEET
EYG-A121810V Factory 50000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
EYG-A121810V IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EYG-A121810V NEW 86810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07D-204-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT
ATS-09G-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-21H-181-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-11G-141-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
ATS-04G-88-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB
ATS-21H-91-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T766
ATS-19E-97-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
ATS-02C-48-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T412
DB045155WJ10238BJ1 Filters Feed Through Capacitors 1000pF Feed Through Capacitor 14000V (14kV) 25A Axial - Threaded Terminals
1026-06J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 39nH Unshielded Molded Inductor 1.9A 40 mOhm Max Axial
1026-06J 39036 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1026-06J Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
1026-06J Semiconductor 19785 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1026-06J STOCK 46810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
R30-1010902 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M3x0.5 Brass 0.354" (9.00mm)
R30-1010902 IC 38140 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
R30-1010902 In.Stock 88450 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
R30-1010902 original 39154 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
S0402-33NG2S Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 370 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
S0402-33NG2S API Delevan Inc 83000 n/a INDUCTOR RF .033 UH 2 SMD Hongkong Inductors Limited
S0402-33NG2S IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S0402-33NG2S NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0819R-94F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 820¦ÌH Unshielded Molded Inductor 25.5mA 72 Ohm Max Axial
0819R-94F Delevan 53388 15+ New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
0819R-94F IC 36632 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
0819R-94F STOCK 445980 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
4590-183K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 5.49A 22 mOhm Max Axial
4590-183K API Delevan 57519 2015+ INDUCTOR HIGH CURRENT 18.0UH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4590-183K Electronics 25649 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2510-76K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150¦ÌH Unshielded Inductor 49mA 19 Ohm Max Nonstandard
2510-76K API Delevan 46710 1525+ INDUCTOR RF 150UH UNSHIELDED SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2510-76K Electronics 25340 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
7440450027 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.7¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 120 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
7440450027 IC 36920 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
7440450027 STOCK 47080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
7440450027 Wurth 48010 1525+ INDUCTOR WW 2.7UH 1.5A 1812 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7440450027 Wurth 57779 2015+ INDUCTOR WW 2.7UH 1.5A 1812 SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com