Location : Home > B > BLM15BD121SN1D
BLM15BD121SN1D
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BLM15BD121SN1D distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BLM15BD121SN1D 0402 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BLM15BD121SN1D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BLM15BD121SN1D O402 26270 MURATA 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BLM15BD121SN1D ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BLM15BD121SN1D FERRITE CHIP 120 OHM 300MA 0402 8000 Murata Electronics North Ameri 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BLM15BD121SN1D standard package with RoHS 47050 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BLM15BD121SN1D 204000 MURATA stock YARRA SEMI PTY LTD.
BLM15BD121SN1D STOCK 200000 MURATA stock Morechip Enterprise Co., Ltd.
BLM15BD121SN1D N/A 100859 MURATA N/A STOCK Cubic Technology Co.,Ltd.
BLM15BD121SN1D RoHS Compliant 39766 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
19031573A Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 254X88.9MM 24V CD24B3