Location : Home > B > BLL1BSL10039XW
BLL1BSL10039XW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3471W24-31BY Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 31 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
CN0966B20G41S6Y140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
42493 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories MIL 24 SIZE GASKET
GTS06CFGG28-11S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 22C 4#12 18#16 SKT PLUG
TVP00DZ-19-11P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 11C 11#16 PIN RECP
192-009-113-561 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
192-009-113-561 STOCK 43030 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
DBMM-25P-M Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
10124285-014LF Amphenol FCI 157490 2016+ CONN HOUSING Unitronix Electronics Limited
10124285-014LF Amphenol FCI 287810 2016+ CONN HOUSING Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10124285-014LF IC 59240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3020-10-0300-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
3020-10-0300-99 CNC Tech 147080 2016+ IDC BOX HEADER 0.100 10 POS Unitronix Electronics Limited
3020-10-0300-99 CNC Tech 297990 2016+ IDC BOX HEADER 0.100 10 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3020-10-0300-99 IC 59520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BK/14004-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Screws
BK/14004-2 Eaton 147820 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.5 Unitronix Electronics Limited
BK/14004-2 IC 37470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1704848 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1704848 Phoenix Contact 157840 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1704848 Phoenix Contact 287490 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98401-101-08LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold, GXT?
98401-101-08LF Amphenol FCI 157750 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
98401-101-08LF Amphenol FCI 278310 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98401-101-08LF IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-644751-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-644751-3 IC 56520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-644751-3 TE Connectivity AMP Connectors 287370 2016+ CONN HEADER 13POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-644751-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 13POS R/A .156 TIN TPC Global Service Co.Ltd.
110-43-628-41-801000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
110-43-628-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-43-628-41-801000 STOCK 46500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
310-83-146-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold