Location : Home > B > BK/S505-500-R
BK/S505-500-R
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T491X107K016AT Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 100UF 16V 10% 2917
T491X107K016AT KEMET 37534 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
T491X107K016AT NEW 87510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-5420/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 3.3UF 5% 15V AXIAL
M39003/01-5420/HSD IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5420/HSD NEW 78350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2A1960-3 Circuit Protection Accessories KIT BRANCH ENCLOSURE 42
2A1960-3 IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
219-2-28145-4 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
IEGBXF6-33257-40-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
1658-A00-00-P10-30A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 30A 240VAC 28VDC
2245-2 Circuit Protection Fuseholders BUSS FUSEBLOCK
BK/HHT-S Circuit Protection Fuseholders FUSE HOLDER CART 32V 10A IN LINE
5MT 500 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM