Location : Home > B > BK/GDA-V-80MA
BK/GDA-V-80MA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-3058H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.1UF 10% 50V AXIAL
M39003/01-3058H IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-3058H NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-3058H Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
UPG6-24853-7 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
UPG6-24853-7 SensataTec 83000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
219-3-28779-50 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
219-3-28779-50 IC 56720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
219-3-28779-50 SensataTec 78000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
IELX12-1RS4-29190-2 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER
9124373200 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRMMAG 6A 250VAC 80VDC
9124373200 Weidmuller 56929 2015+ CIR BRKR THRMMAG 6A 250VAC 80VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com