Location : Home > B > BKP1608HS101-T
BKP1608HS101-T
Share on FacebookShare on Facebook
BKP1608HS101-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BKP1608HS101-T standard package with RoHS 46920 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BKP1608HS101-T 204000 TAIYO stock YARRA SEMI PTY LTD.
BKP1608HS101-T STOCK 200000 TAIYO stock Morechip Enterprise Co., Ltd.
BKP1608HS101-T N/A 100859 TAIYO N/A STOCK Cubic Technology Co.,Ltd.
BKP1608HS101-T s/n 100000 TAIYO 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BKP1608HS101-T FERRITE BEAD 100 OHM 0603 8000 Taiyo Yuden (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-05E-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
BFU550XRR Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS RF NPN 12V 50MA SOT-143R
BFU550XRR IC 37190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BFU550XRR NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-19E-209-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT
ATS-19G-97-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
ATS-17H-118-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
385003-00 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-08G-144-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
ATS-07D-61-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766
ATS-11C-146-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
FN3025HP-50-72 Filters Power Line Filter Modules FILTER 3-PHASE ADV EMC/RFI 50A
FN3025HP-50-72 NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FN3025HP-50-72 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 3-PHASE ADV EMC/RFI 50A EKT Electronics Co., Ltd
FN3025HP-50-72 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 3-PHASE ADV EMC/RFI 50A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B39438X6964D100 Filters SAW Filters FILTER BANDPASS 43.75MHZ 5SIP
B39438X6964D100 NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DR1050-R80-R Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 800nH Shielded Wirewound Inductor 9.7A 4 mOhm Max Nonstandard
DR1050-R80-R 786549 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
DR1050-R80-R 37474 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
DR1050-R80-R Electronics 27891 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
DR1050-R80-R IC 37470 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
910-975 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.975" (24.76mm) Natural
910-975 IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
901-6MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.236" (6.00mm) Natural
901-6MM IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
903-860 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.860" (21.84mm) Natural