Location : Home > B > BKAC2-313-30004
BKAC2-313-30004
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
13008-021KESZ/HR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 470UF 10V 10% 2917
13008-021KESZ/HR IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
13008-023MESC Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1000UF 10V 20% 2917
13008-023MESC IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8345-B02A-S3K2-DB1B2C-X8345-S02HW102M-30A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 30A 277VAC 80VDC
0FHM0002ZXJH Circuit Protection Fuseholders HOLDER MINI INLINE GREY 12AWG
T491D475M050AT Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 4.7UF 50V 20% 2917
T491D475M050AT KEMET 25779 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
T491D475M050AT NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3120-F311-P7T1-W04H-6A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 6A 250VAC 50VDC
LA60X1600128 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 1.6KA 600VAC PUCK
LA120URD73LI0800 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE SQ 800A 1.2KVAC RECTANGULAR
JJS-100 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 100A 600VAC CYLINDR
38312000000 Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MOUNT 2A 300VAC RAD