Location : Home > B > BK2125LL560-T
BK2125LL560-T
Share on FacebookShare on Facebook
BK2125LL560-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BK2125LL560-T FERRITE BEAD 56 OHM 0805 8000 Taiyo Yuden (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BK2125LL560-T SMD 965500 TAIYO 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BK2125LL560-T 204000 TAIYO stock YARRA SEMI PTY LTD.
BK2125LL560-T STOCK 200000 TAIYO stock Morechip Enterprise Co., Ltd.
BK2125LL560-T SMD 1856000 TAIYO 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-07F-147-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412
ATS-53270R-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 27MM X 27MM X 19.5MM
STD3NK60Z-1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 2.4A IPAK
STD3NK60Z-1 39264 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
STD3NK60Z-1 Semiconductor 21603 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
STD3NK60Z-1 Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-21C-81-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412
ATS-13D-83-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB
B84111FB60 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE 250VAC 6A PANEL
B84111FB60 EPCOS Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
B84111FB60 EPCOS Inc 8000 2012+ FILTER LINE 250VAC 6A PANEL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B84111FB60 EPCOS Inc 8000 2015+ FILTER LINE 250VAC 6A PANEL enkaite Electronics Co., Ltd
901-085 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.085" (2.16mm) Natural