Location : Home > B > BK1/TDC10-600MA
BK1/TDC10-600MA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-5081 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1.8UF 5% 50V AXIAL
M39003/01-5081 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5081 NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D107K016EZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 100UF 16V 10% 2917
T95D107K016EZAL IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95D107K016EZAL NEW 88870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D107K016EZAL Vishay Sprague 1536900 15+ CAP TANT 100UF 16V 10 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M39003/01-5228H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1.5UF 5% 20V AXIAL
M39003/01-5228H IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5228H NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-5228H Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
3403.0176.11 Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MNT 10A 250VAC 125VDC