Location : Home > B > BK1005LL330-T
BK1005LL330-T
Share on FacebookShare on Facebook
BK1005LL330-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BK1005LL330-T FERRITE BEAD 33 OHM 0402 8000 Taiyo Yuden (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BK1005LL330-T 1005 20000 TAIYO 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BK1005LL330-T 204000 TAIYO stock YARRA SEMI PTY LTD.
BK1005LL330-T STOCK 200000 TAIYO stock Morechip Enterprise Co., Ltd.
BK1005LL330-T RoHS Compliant 39104 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BK1005LL330-T SMD 1856000 TAIYO 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-11F-22-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT
ATS-06E-63-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
ATS-09H-125-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-14B-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-01A-75-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
ATS-14E-167-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB
ATS-06A-04-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT
ATS-15C-120-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412
ATS-16B-172-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
9665.1300 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M6 Nylon, Brass Insert 2.008" (51.00mm) Natural