Location : Home > B > BFG.0K.100.NAS
BFG.0K.100.NAS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M801-010-01M16-5SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 5C 5#12 SKT RECP THRD
FX15-31S-0.5SV Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT 31POS 1MM VERT SMD
0470182001 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT 22POS R/A TOP MNT SMD
770326-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.145" (3.68mm)
770326-1 Electronics 27269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
770326-1 STOCK 46530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
770326-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1488973-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.100" (2.54mm)
1488973-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1488973-1 Tyco Electronics 8000 2012+ PLUG 2X5 UNSEALED MQS KEY EKT Electronics Co., Ltd
1488973-1 Tyco Electronics 8000 2012+ PLUG 2X5 UNSEALED MQS KEY TPC Global Service Co.Ltd.
1-796608-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0340910005 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.177" (4.50mm)
2822365-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.197" (5.00mm)
2822365-1 IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
966902-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules CONN TUBE END SLEEVE 17AWG 10MM
966902-2 TE Connectivity AMP Connectors 288670 2016+ CONN TUBE END SLEEVE 17AWG 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
966902-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TUBE END SLEEVE 17AWG 10MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
966902-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TUBE END SLEEVE 17AWG 10MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0365380010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin-Lead