Location : Home > B > BFG.0B.100.PCSN
BFG.0B.100.PCSN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L717SDAG15POL2G Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
87667-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 26-22AWG CRIMP HALT
CTVP00RW-19-35HB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 66C 66#22D PIN RECP
172-009-282-031 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
2M803-003-07M9-19B Connectors, Interconnects Circular Connectors 2M803 19C 19#23 SKT RECP OM
C48-00R22-12S9-402 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
805-83-042-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-032-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0366480006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.250" (6.35mm)
5431903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5431903 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5431903 Phoenix Contact 157720 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5431903 Phoenix Contact 289050 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HR31-5.08P-5SC(71) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.200" (5.08mm)
HR31-5.08P-5SC(71) 28974 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
HR31-5.08P-5SC(71) STOCK 43220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4-2103177-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.409" (10.40mm)
4-2103177-1 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBFTAX-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBFTAX-4 Curtis Industries 157250 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBFTAX-4 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBFTAX-4 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0399090031 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block 0.150" (3.81mm)
1038970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1038970000 Weidmuller 147220 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1038970000 Weidmuller 278990 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-93-100-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-93-100-20-001000 7500 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
803-93-100-20-001000 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
803-93-100-20-001000 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
803-93-100-20-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297830 2016+ CONN SOCKET 100POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
299-43-314-10-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD