Location : Home > B > BFC247966623
BFC247966623
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247966623 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247966623 Film Capacitors AC Filmcap metalized polypropylene radial 7.5 mm be 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
BFC247966623 CAP FILM 62NF 5 630VDC RAD 1413100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247966623 CAP FILM 62NF 5 630VDC RAD 776800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com