Location : Home > B > BFC247964434
BFC247964434
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247964434 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247964434 CAP FILM 430NF 5 630VDC RAD 879700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC247964434 CAP FILM 430NF 5 630VDC RAD 984900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC247964434 CAP FILM 430NF 5 630VDC RAD 879700 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03098 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 0.13" PLENUM BRAIDED SLEEVING