Location : Home > B > BFC247962204
BFC247962204
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247962204 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247962204 CAP FILM 200NF 5 630VDC RAD 1405500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247962204 CAP FILM 200NF 5 630VDC RAD 776500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-24-0CS2396 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD