Location : Home > B > BFC247956753
BFC247956753
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247956753 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247956753 CAP FILM 75NF 5 400VDC RAD 1317000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247956753 CAP FILM 75NF 5 400VDC RAD 680700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC247956753 Film Capacitors AC Filmcap metalized polypropylene radial 7.5 mm be 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd