Location : Home > B > BFC247956164
BFC247956164
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247956164 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247956164 CAP FILM 160NF 5 400VDC RAD 1335600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247956164 CAP FILM 160NF 5 400VDC RAD 675600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC247956164 Film Capacitors AC Filmcap metalized polypropylene radial 7.5 mm be 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd