Location : Home > B > BFC247954125
BFC247954125
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247954125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247954125 CAP FILM 1.2UF 5 400VDC RAD 803200 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC247954125 CAP FILM 1.2UF 5 400VDC RAD 803200 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC247954125 Film Capacitors 1.2uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC247954125 Film Capacitors 1.2uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd