Location : Home > B > BFC247952125
BFC247952125
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247952125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247952125 CAP FILM 1.2UF 5 400VDC RAD 809200 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC247952125 Film Capacitors 1.2uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC247952125 Film Capacitors 1.2uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247952125 CAP FILM 1.2UF 5 400VDC RAD 1539400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com