Location : Home > B > BFC247944225
BFC247944225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247944225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247944225 CAP FILM 2.2UF 5 250VDC RAD 1513800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247944225 CAP FILM 2.2UF 5 250VDC RAD 878800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC247944225 Film Capacitors 2.2uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC247944225 Film Capacitors 2.2uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247944225 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk