Location : Home > B > BFC247944165
BFC247944165
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247944165 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247944165 CAP FILM 1.6UF 5 250VDC RAD 686200 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC247944165 Film Capacitors 1.6uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC247944165 Film Capacitors 1.6uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247944165 CAP FILM 1.6UF 5 250VDC RAD 791400 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC247944165 CAP FILM 1.6UF 5 250VDC RAD 686200 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited