Location : Home > B > BFC247942305
BFC247942305
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247942305 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247942305 Film Capacitors 3uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC247942305 Film Capacitors 3uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247942305 CAP FILM 3UF 5 250VDC RAD 1354700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247942305 CAP FILM 3UF 5 250VDC RAD 698700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC247942305 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk