Location : Home > B > BFC247942275
BFC247942275
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247942275 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247942275 CAP FILM 2.7UF 5 250VDC RAD 799400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC247942275 Film Capacitors 2.7uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC247942275 Film Capacitors 2.7uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247942275 CAP FILM 2.7UF 5 250VDC RAD 1529600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247942275 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk