Location : Home > B > BFC247942245
BFC247942245
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247942245 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247942245 Film Capacitors 2.4uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247942245 CAP FILM 2.4UF 5 250VDC RAD 1523900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247942245 CAP FILM 2.4UF 5 250VDC RAD 793700 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC247942245 Film Capacitors 2.4uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.