Location : Home > B > BFC247936394
BFC247936394
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247936394 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247936394 CAP FILM 390NF 5 160VDC RAD 692400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC247936394 CAP FILM 390NF 5 160VDC RAD 1352400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0648001523 Cables, Wires - Management Markers CONDUCTOR MARKERS "7"