Location : Home > B > BFC247935684
BFC247935684
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247935684 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247935684 CAP FILM 680NF 5 160VDC RAD 1427500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247935684 CAP FILM 680NF 5 160VDC RAD 798500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC247935684 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940374 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips SPLIT ROD DBL EYE 1.25-1.49" 16"