Location : Home > B > BFC247934135
BFC247934135
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247934135 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247934135 CAP FILM 1.3UF 5 160VDC RAD 787100 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC247934135 Film Capacitors 1.3uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC247934135 Film Capacitors 1.3uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247934135 CAP FILM 1.3UF 5 160VDC RAD 892300 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC247934135 CAP FILM 1.3UF 5 160VDC RAD 787100 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited