Location : Home > B > BFC247932305
BFC247932305
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247932305 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247932305 CAP FILM 3UF 5 160VDC RAD 791700 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC247932305 Film Capacitors 3uF 5 160volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC247932305 Film Capacitors 3uF 5 160volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247932305 CAP FILM 3UF 5 160VDC RAD 1521900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247932305 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk