Location : Home > B > BFC247932185
BFC247932185
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247932185 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247932185 CAP FILM 1.8UF 5 160VDC RAD 795100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC247932185 CAP FILM 1.8UF 5 160VDC RAD 689900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC247932185 CAP FILM 1.8UF 5 160VDC RAD 795100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC247932185 CAP FILM 1.8UF 5 160VDC RAD 689900 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC247932185 Film Capacitors 1.8uF 5 160volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247932185 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk