Location : Home > B > BFC247058822
BFC247058822
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247058822 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247058822 CAP FILM 8.2NF 10 400VDC RAD 791900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC247058822 CAP FILM 8.2NF 10 400VDC RAD 686700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC247058822 CAP FILM 8.2NF 10 400VDC RAD 791900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC247058822 CAP FILM 8.2NF 10 400VDC RAD 686700 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
161-62001 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving HWPP25 HELAWRAP 1" 10 FT