Location : Home > B > BFC247058153
BFC247058153
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247058153 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247058153 Film Capacitors 15nF 10 400volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC247058153 Film Capacitors 15nF 10 400volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247058153 CAP FILM 15NF 10 400VDC RAD 1324900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247058153 CAP FILM 15NF 10 400VDC RAD 688600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com