Location : Home > B > BFC247045103
BFC247045103
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247045103 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247045103 CAP FILM 10NF 10 250VDC RAD 1237100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247045103 CAP FILM 10NF 10 250VDC RAD 600800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSRFW-JB3 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories 2.77" SINGLE GANG JUNC BOX
TSRFW-JB3 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSRFW-JB3 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CWHD4 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories BRACKET CEILING HANGER 4X4"
CWHD4 IC 37670 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
CWHD4 STOCK 43190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
CWHD4 NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS80J681MCN1 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 680UF 20% 7.2V T/H