Location : Home > B > BFC247042823
BFC247042823
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247042823 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247042823 CAP FILM 82NF 5 250VDC RAD 704200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC247042823 CAP FILM 82NF 5 250VDC RAD 599000 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC247042823 CAP FILM 82NF 5 250VDC RAD 704200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC247042823 CAP FILM 82NF 5 250VDC RAD 599000 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BP7-6-T1 Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATTERY VRLA 6V 7AH