Location : Home > B > BFC247026124
BFC247026124
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247026124 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247026124 CAP FILM 120NF 5 100VDC RAD 701600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC247026124 CAP FILM 120NF 5 100VDC RAD 596400 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC247026124 CAP FILM 120NF 5 100VDC RAD 701600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-61800 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 18MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 50M