Location : Home > B > BFC247011224
BFC247011224
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247011224 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247011224 CAP FILM 220NF 10 63VDC RAD 690200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC247011224 Film Capacitors 220nF 10 63volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC247011224 CAP FILM 220NF 10 63VDC RAD 700200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.