Location : Home > B > BFC246958473
BFC246958473
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246958473 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246958473 CAP FILM 47NF 10 400VDC RAD 1434100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246958473 CAP FILM 47NF 10 400VDC RAD 786100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DFN2.07BK Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 2.07" BLACK 100'