Location : Home > B > BFC246956153
BFC246956153
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246956153 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246956153 CAP FILM 15NF 5 400VDC RAD 1547200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246956153 CAP FILM 15NF 5 400VDC RAD 901900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C2LG72 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COVER DUCT 2" PVC LIGHT GRAY 3"