Location : Home > B > BFC246952273
BFC246952273
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246952273 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246952273 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC246952273 CAP FILM 27NF 5 400VDC RAD 1312300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246952273 CAP FILM 27NF 5 400VDC RAD 685300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
161-64414 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1 HELAWRAP COVER BLACK
161-64414 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS80E561MDNASQ Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
RS80E561MDNASQ IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS80E561MDNASQ NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS80E561MDNASQ Nichicon 22081 12+ CAP ALUM 560UF 2.5V 20 RADIAL SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor