Location : Home > B > BFC246952223
BFC246952223
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246952223 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246952223 CAP FILM 22NF 5 400VDC RAD 1532400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246952223 CAP FILM 22NF 5 400VDC RAD 876400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875105142004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 82UF 20% 6.3V SMD