Location : Home > B > BFC246942683
BFC246942683
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246942683 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246942683 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC246942683 CAP FILM 68NF 5 250VDC RAD 1225700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246942683 CAP FILM 68NF 5 250VDC RAD 596700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-W1-22-9-100CS2870 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD