Location : Home > B > BFC246926823
BFC246926823
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246926823 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246926823 CAP FILM 82NF 5 100VDC RAD 696800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246926823 CAP FILM 82NF 5 100VDC RAD 1356800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SW42 BK008 Alpha Wire Company 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
SW42 BK008 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SW42 BK008 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
181-94014 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRING DUCT COVER 4"