Location : Home > B > BFC246860473
BFC246860473
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246860473 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246860473 CAP FILM 47NF 10 1000VDC RAD 1425200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246860473 CAP FILM 47NF 10 1000VDC RAD 790200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-21005 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways SOLID WALL DUCT 2X1
RS60E561MCN1 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H