Location : Home > B > BFC246855564
BFC246855564
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246855564 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246855564 CAP FILM 560NF 10 400VDC RAD 1219800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246855564 CAP FILM 560NF 10 400VDC RAD 583500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246855564 Film Capacitors 5.6uF 10 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com