Location : Home > B > BFC246854335
BFC246854335
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246854335 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246854335 CAP FILM 3.3UF 5 250VDC RAD 1230300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246854335 CAP FILM 3.3UF 5 250VDC RAD 582300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246854335 Film Capacitors 3.3uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com