Location : Home > B > BFC246854225
BFC246854225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246854225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246854225 CAP FILM 2.2UF 5 250VDC RAD 1404800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246854225 CAP FILM 2.2UF 5 250VDC RAD 775800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246854225 Film Capacitors 2.2uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com