Location : Home > B > BFC246853565
BFC246853565
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246853565 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246853565 CAP FILM 5.6UF 10 250VDC RAD 799200 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC246853565 CAP FILM 5.6UF 10 250VDC RAD 799200 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC246853565 Film Capacitors 5.6uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC246853565 Film Capacitors 5.6uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com