Location : Home > B > BFC246852685
BFC246852685
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246852685 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246852685 CAP FILM 6.8UF 5 100VDC RAD 788500 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC246852685 Film Capacitors 6.8uF 10 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC246852685 CAP FILM 6.8UF 5 100VDC RAD 1418700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com