Location : Home > B > BFC246829225
BFC246829225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246829225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246829225 CAP FILM 2.2UF 5 400VDC RAD 806400 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC246829225 CAP FILM 2.2UF 5 400VDC RAD 806400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC246829225 Film Capacitors 2.2uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd