Location : Home > B > BFC246829105
BFC246829105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246829105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246829105 Film Capacitors 1uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC246829105 CAP FILM 1UF 5 400VDC RAD 1240800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246829105 CAP FILM 1UF 5 400VDC RAD 595500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com